Zážitek jako dárek

Zážitek jako dárekChcete darovat nějaký dárek, na který by obdarovaný ještě dlouho vzpomínal? Chcete ho obdarovat opravdu něčím nečekaným a originálním? Zkuste darovat originální zážitek jako dárek a uvidíte, že si to dotyčný/ná bude pamatovat ještě opravdu dlouho. Zážitky si snadno zapamatujeme a na rozdíl od hmotných dárků nám přinášejí skvělé pozitivní emoce.

Vybrat zážitek

 

Jak darovat zážitek jako dárek?

Dárky ve formě zážitku se darují jako dárkový poukaz na konkrétní zážitek.

Jaký vybrat zážitek?

Pokud nevíte jaký zážitek by se obdarovanému líbil, pak zapátrejte ve své paměti po čem dotyčný člověk touží a do jakého zážitku by si hlavně troufnul. Někdo by určitě spíše letěl balónem nebo prožil podobný vyhlídkový zážitek, naopak někoho potěší dávka adrenalinu.

BESTSELLERY – Nejprodávanější zážitky – výběr:

Dárek - simulátor volného pádu ve větrném tunelu PrahaVětrný tunel Praha – simulátor volného pádu – Skok a létání ve větrném tunelu, to je neskutečná zábava – pro děti od 5 let až pro seniory. Tohle si opravdu užijete!
Skok padákem - dárek Tandemový seskok padákem – Opět skvělý zážitek, kdy seskočíte s padákem s instruktorem a bezpečně doplachtíte na zem. Vzrušující adrenalinový zážitek skoro pro každého.
Škola smyku - bezpečná jízda - dárekŠkola bezpečné jízdy – Díky škole smyku se naučíte zachovat klid a zvládnout za volantem téměř každou krizovou situaci, která může potkat úplně každého, jako řidič se posunete o pořádný kus dopředu.

Projít všechny oblíbené zážitky

Jak se zážitky objednávají?

  • Objednáte zážitek v eshopu
  • Doručení dárkového poukazu ihned a vytisknete si ho nebo vám přijde poštou
  • Čerpání zážitku pro obdarovaného v rámci 12 měsíční platnosti

Jaký web / eshop  lze pro nákup zážitku jako dárku využít?

  • Adrop.cz (DOPORUČUJEME) – Asi nejznámější  web na prodej zážitků, najdete tam zážitky, které si darovaný může vybrat v každém větším městě a nabízí opravdu veliký výběr.
  • Alegria Firma na zážitky – na webu nabízí více než 900 zajímavých zážitkových poukazů. Můžete znát např. z reklam v rádiu.
  • Zážitky.cz – Velký výběr zážitků, zážitky jsou ale hodně vázané na určitá místa, někdy byste museli cestovat přes půl republiky.

Pokud stále váháte, tak takový zážitek jako dárek je opravdu jednou z nejlepších variant například jako dárek pro muže k narozeninám

Napsat komentář