Kytice z uzenin

Kytice z uzenin, klobásová kyticeKytice z uzenin jsou skvělým dárek pro tu „masožravější“ část populace. Je to originální dárek hlavně pro muže a chlapce, takže kytici plnou klobás, salámu či dalších podobných pochutin dostanou tatínkové, manželové, bráchové, dědové..

Jedlou kytici z uzenin si můžeme buď sami vyrobit nebo pokud jste třeba z Prahy a okolí, tak můžete využít službu, kdy vám takovou kytici nebo dárkový koš pro muže ve specializovaném květinářství vyrobí a dovezou již jako hotový dárek.
Doporučit můžeme :  květinářství s rozvozem Květiny Expres

Pokud ste se rozhodli si kytičku vyrobit sami, tak jdeme na to:

Jak takovou jedlou kytici z uzenin vyrobit?

Pokud si s výrobou nevíte úplně rady, můžete využít výukové video z Kurzy pro radost – lekce tvorby Jedlých kytic, kde jsou videa také s výrobou kytic z klobás, ale také třeba sladké kytice z bonbónů a podobně. Pokud rádi tvoříte, tak se vám budou lekce opravdu líbit a naučíte se z nich něco nového.

Jaké suroviny do kytice dát?

Určitě je dobré se nejdříve inspirovat a popřemýšlet jaké suroviny do kytice dáme:

Ze surovin můžeme doporučit : Suché klobásy, sýr – korbáčiky, olivy napíchané na špejli, salátové listy, ředkvičky, papriky, klidně můžeme přidat také nějaký květ klasické květiny z květinářství.

Pro konstrukci samotnou použijeme celofán, pro zpevnění buď provázek nebo lépe nějaký kus tvárného drátu, přece jen kytice nebude lehká jak kytice z květin a mohla by se nám začít rozpadat. Kytici uložíme do nějakého hezkého květináče, pleteného košíku, ale můžeme také použít třeba hezký nový půlitr 🙂

Jako inspiraci si můžete přehrát následující videa:

Kytice z uzeniny

Klobásové kytice

Klobásové kytice, které vyrábí jedno květinářství v Brně:

Obrázková galerie kytic z uzenin

Inspirujte se s dílem ostatních.

Kytice z uzenin pro muže Kytice z uzenin Klobásková kytice s pivem Klobásová kytice Kytice z klobás

Napsat komentář